Klientiem

SAREŽĢĪTI ORTOPĒDISKIE APAVI. Izstrāde, modelēšana un ražošana.

Esiet sveicināti, draugi!

Šodien mēs dzīvojam tādā laikā, kad apmaiņa ar informāciju ir kļuvusi vienkāršs un pieejams saziņas veids. Kādam tas ir vajadzīgs, citiem nē, tomēr, atceroties par savu eksistenci, ir iespējams, nepametot savu atrašanās vietu, par to pavēstīt plašai auditorijai, vieniem sniedzot vienkārši informāciju, citiem – vielu pārdomām, citiem – cerību un pārliecību par rītdienu. Kā zinām – kustība ir dzīvība. Ērta iešana rada komfortablu izjūtu. Spēja iet – šķietami tik vienkārši. Bet kādam tā ir ikdienas, mokpilns un sāpīgs pārdzīvojums, kura risinājums varētu būt individuāli izgatavoti ortopēdiskie apavi, kreisajai un labajai kājai.

Kopš 1970. gada mēs modelējam, izstrādājam un ražojam SAREŽĢĪTUS ORTOPĒDISKOS APAVUS. Ar pieredzes, moderno tehnoloģiju un materiālu palīdzību mums izdodas dzīvē iemiesot to, kas netiek veikts lielākajā daļā pasaules un Eiropā. Mēs esam mazs, bet ļoti nozīmīgs posms, cilvēka un iespējas, ērti un komfortabli staigāt, tostarp neizjūtot sāpes un ciešanas, ķēdītē.

Šajā sakarā esoši jautājumi un atbildes.

ORTOPĒDISKIE APAVI un atbilstošo pacientu iespējas

Ņemot vērā apstākli, ka dažkārt cilvēki nezina savas tiesības un iespējas, to rīcībā nav vajadzīgās informācijas, viņu dzīvē notiek dažās pārmaiņas, problēmas, jauna kārtība, grūst kādas normas un plāni, mainās dzīve. Jāteic, ka šīs problēmas ir nozīmīgas tikai jums pašiem.

Tādēļ arī daži padomi un rekomendācijas.

Informētiem cilvēkiem atbildes jau ir zināmas, bet tiem, kuri nezina, šī informācija lieti noderēs.

Cilvēki, ar iedzimtu patoloģiju, ar uzstādītām diagnozēm, visticamāk jau ir izgājuši visas pakāpes, sakarā ar sevis nodrošināšanu ar visiem vajadzīgajiem palīglīdzekļiem, tostarp arī attiecībā par tiesībām bez maksas katru gadu pasūtīt sarežģītus ortopēdiskos apavus.

Cilvēki ar dzīves gaitā iegūtu patoloģiju (deformācija, daļēja amputācija, ekstremitāšu saīsināšanās pēc sarežģītām traumām un lūzumiem, kāju tūska utt.) kā likums, par to nezina. Taču tāda iespēja pastāv, un tā ir reāla un viegli pieejama.

Lai iesniegtu pieteikumu valsts apmaksātu, ortopēdisko apavu iegādes sakarā, ir vajadzīgs nedaudz pacietības un tikai daži dokumenti. Vienu no tiem aizpildāt patstāvīgi, otru aizpilda jūsu ārstējošais ārsts.

Šos dokumentus var nosūtīt pa pastu vai arī aizvest patstāvīgi. Pēc tam jūs tiksiet uzņemti rindā (rindā jāgaida 1-3 mēneši). Vajadzīgos kontaktus jūs atradīsiet ienākot šajā interneta vietnē: https://www.vtpc.lv/lv/kontakti

Ja jums neizdodas izdrukāt, rakstiet un mēs jums nosūtīsim attiecīgo veidlapu elektroniskā veidā.

Personu un pārstāvības tiesību apliecinošu dokumentu kopijas.

  • Bērnam – dzimšanas apliecība.
  • Pieaugušajam – pase vai ID karte.
  • Cilvēka interešu pārstāvim (aizbildnis, radinieks, pilnvarota persona) – pilnvara vai pase, vai ID karte.

Tas viss dažādās valodās ir pieejams un izlasāms ienākot šajā interneta vietnē: https://www.nrcvaivari.lv/

Tostarp šeit varat iepazīties ar mūsu mājaslapu: http://www.primakomforts.lv/

Ja rodas kādi jautājumi un komentāri, lūgums tos iesniegt mūsu Facebook mājaslapā, vai arī elektroniski, rakstot uz mūsu e-pastu: [email protected]

Vēlaties pieteikties konsultācijai? Lūdzu, aizpildiet anketu!