Par mums

SIA „PRIMA KOMFORTS” dibināta 2001. gadā. 2002. gadā – dalība valsts konkursā un pirmie veiksmīgie starti. Kompānijas darbības galvenā joma – dažādas sarežģītības ortopēdisko apavu izgatavošana, kā arī ortopēdiskie supinātori.

Mūsu darbinieku pieredze un profesionalitāte, kura jau sniedzas kopš 1973. gada  nodarbojoties ar invalīdu aprūpi, kuriem ir nepieciešama ortopēdiska produkcija, ļauj kompānijai veiksmīgi realizēt iecerēto, ieviest jaunas ražošanas tehnoloģijas, paaugstināt klientu apkalpošanas līmeni, sasniegt labākus rezultātus un palikt par savā jomā vadošo uzņēmumu Latvijas tirgū.

2003. gadā SIA „PRIMA KOMFORTS”   prezentēja Latvijas tirgū papildus palīglīdzekļus cilvēkiem ar balsta un kustību sistēmas traucējumiem, kā arī eleganto, nenovecojošo, vajadzīgo un, nenoliedzami, Jūsu individualitāti akcentējošo, lietu cienītājam.  Eiropas vadošo ražotāju produkcija ir ērtības un kvalitātes apliecinājums. 

Dabīgo un sintētisko materiālu plašā izvēle padara spieķus drošus un izturīgus, bet apdares materiāli (sudrabs, zelts, izsmalcinātie audumi, vērtīgo koku sugas, bambuss)  pārvērš tos par grezniem aksesuāriem.

Plašs sortiments, kuru piedāvā kompānija, neatstāj mūsu klientus un sadarbības partnerus vienaldzīgus.

Mūsu mājas lapā Jūs varat detalizēti iepazīsties ar mūsu produkciju, kā arī noformēt pasūtījumu.

Gaidām Jūs  mūsu mājas lapā: www.primakomforts.lv
E-mail: [email protected]   

SIA „PRIMA KOMFORTS” administrācija.

Mūsu kompānijas labs vārds, kurš bija izveidots daudzgadīgas auglīgas darbības rezultātā, atļāvis mums iegūt pasaulslaveno vadošo Eiropas ražotāju un piegādātāju uzmanību un cieņu, kuri aizņem pasaules tirgū pirmās pozīcijas. Pateicoties godīgam un caurskatāmam biznesam, „PRIMA KOMFORTS” sasniedza panākumus līgumu slēgšanā, kuri ir versti uz noteikumu uzlabošanu gan sevis, gan darbā ar klientiem. Pasaules ekonomikas un tehniska progresa pastāvīgs pieaugums nevar neskart mūsu klientu un sadarbības partneru patērētāju pieprasījumu. „PRIMA KOMFORTS” kalpo interesēm visiem tiem, kuram vajadzīga mūsu palīdzība. Soļot kopā ar laiku, „PRIMA KOMFORTS” ir drošības apliecinājums.
Starp mūsu klientiem ir: - valsts pasūtītājs „TPC”, - vadošie Latvijas farmācijas kompānijas, - ka arī slimnīcas, poliklīnikas, aptiekas, dāvanu veikalu tīkls, privātie pasūtītāji.

Roberts Hrapunovs

Tehniskais ortopēds
Ārstniecības personas sertifikāts Nr. A-11534
Sertifikāts derīgs no 12.03.2021 līdz 12.03.2026.

Arnis Nulle

Fizikālās un rehabilitācijas ārsta pamatspecialitātē
Ārstniecības personas sertifikāts Nr.A-65066
Sertifikāts derīgs no 09.11.2020 līdz 09.11.2025.

Vēlaties pieteikties konsultācijai? Lūdzu, aizpildiet anketu!