Garantija

TEHNISKO PALĪGLĪDZEKĻU GARANTIJAS REMONTS

Uz garantijas remontu tehniskais palīglīdzeklis jānodod ar visu tam pievienoto papildaprīkojumu un iepakojumu (ja tāds ir bijis izsniegšanas brīdī).

Garantija neattiecas:

  • uz parasto nolietojumu;
  • uz bojājumiem, kas radušies ārējas mehāniskas iedarbības rezultātā un nav atzīstami par defektiem, kas radušies ražotāja vainas dēļ;
  • uz bojājumiem, kas radušies, ja tehniskais palīglīdzeklis izmantots, neievērojot ekspluatācijas noteikumus un normas, vai izmantots mērķim, kādam tas nav paredzēts, vai kopšanas instrukcijas neievērošanas gadījumā.

Pēc garantijas termiņa beigām bezmaksas tehnisko palīglīdzekļu apkope un remonts tiek nodrošināti tikai patapinājumā izsniegtajiem tehniskajiem palīglīdzekļiem, izņemot gadījumus, kad persona tehnisko palīglīdzekli iegādājusies, veicot līdzmaksājumu.

APAVU LIETOŠANAS INSTRUKCIJA

Pateicamies, ka uzticējāt ortopēdisko apavu izgatavošanu mūsu firmai

Mums ir svarīgi, lai katrs pacients būtu apmierināts ar mūsu firmas izgatavotajiem ortopēdiskajiem apaviem, lai apavi sagādātu prieku, ilgi kalpotu un saglabātu savu pirmreizējo izskatu. Tādēļ, sākot tos lietot, uzmanīgi iepazīstieties ar apavu lietošanas instrukciju, valkāšanu un kopšanas līdzekļiem.

Apavu uzvilkšanai lietojiet speciālo apavu lāpstiņu. Nekad neuzaujiet un nenoaujiet apavus, neatraisot auklas, neatsprādzējot siksniņu, neatvelkot līdz galam rāvējslēdzēju utml. Nenoaujiet apavus, uzkāpjot uz apavu kapes vai zoles apmales, tā Jūs novērsīsiet zoles atlīmēšanos.

Valkājiet apavus atbilstoši sezonai un mērķim, kādam tie paredzēti. 

Apavi ar ādas pazoli, ādas papēdi un zamšādas apavi paredzēti nēsāšanai telpās vai sausos laika apstākļos uz ielas, jo tie nav mitrumizturīgi. Zamšādas un nubukādas apavus apstrādājiet ar speciāli šiem materiāliem paredzetājiem kopšanas līdzekļiem. Nelietojiet ūdeni, tas var neatgriezeniski sabojāt materiālu. Apavi ar ādas pazoli kalpos daudz ilgāk, ja savlaicīgi uzliksiet profilaktisko pazoli.

Smalkādas apavos ar ādas pazoli izvairieties no garākām pastaigām pa nelīdzenu, raupju virsmu (bruģi, asfaltu utml.). Nekad nestaigājiet šādos apavos pa šķembām, mežu, lauku ceļu utml. vietām. Nevalkājiet tos mitrā laikā un lietū.

Apavi, kuru konstrukcijā ir izmantota neviengabalaina zole, ir paredzēti valkāšanai sausos laika apstākļos. Vēlams valkāt šos apavus pa cietu pamatu, jo zoles daļām, iegrimstot ceļa segumā, paātrināti nodilst apava virsāda, kura atrodas zoles laukumā.

Apaviem ar šūtu zoli, kur diegi ir redzami uz zoles virsmas, savlaicīgi jāpiestiprina profilaktiskā puszole, nepieļaujot diegu nodilumu.

Lakādas apavus nevalkājiet pie temperatūras, zemākas par 0° pēc Celsija, citādi āda virspusē var plaisāt.

Lai apavi slapjā, lietainā laikā nelaistu mitrumu, iesakām sausus apavus apstrādāt ar speciālu aizsarglīdzekli. Pa nošūtajām vīlēm zolē un dekoratīvajām vīlem arī var sūkties mitrums, tādēļ tās īpaši rūpīgi jāapstrādā ar mitrumizturošu līdzekli.

Apavus no sintētiskajiem un tekstilmateriāliem nepakļaut mitruma iedarbībai, nenēsāt slapjā laikā, kā arī neapstrādāt ar tādiem kopšanas līdzekļiem, kuri satur silikonu un ir paredzēti ādas apavu kopšanai. Tekstilmateriālu kopšanai ir peredzēts speciāls šķidrums vai putas, aizsardzībai pret mitrumu jāizmanto aerosols.

Gan baltus, gan krāsainus apavus  jāapstrādā ar speciāliem kopšanas līdzekļiem, lai novērstu mitruma iedarbību uz apavu krāsu.

Nepakļaujiet apavus fiziskai pārslodzei - izvairieties no aizķeršanas, spērieniem, saskares ar asiem, raupjiem priekšmetiem. Ja kājas pastiprināti svīst, lietojiet attiecīgus kāju krēmus un apavu kopšanas līdzekļus.

Ne retāk kā reizi diennaktī ļaujiet pilnībā izžūt apaviem, kuri tikuši pakļauti ārējā mitruma iedarbībai. Sekojiet, lai žāvēšanas temperatūra būtiski nepārsniegtu istabas temperatūru, nežāvējiet tos uz radiatoriem un citām sildierīcēm. Izņemamo iekšzoli un oderi žāvējiet atsevišķi. Žāvējot izmantojiet speciālus, formu fiksējošus ieliktņus vai arī apavus cieši piebāziet ar avīžu vai citu papīru.

No apaviem regulāri notīriet dubļus, putekļus un citus netīrumus, nepieciešamības gadījumā tos nomazgājot, izmantojiet tikai tādus tīrīšanas (mazgāšanas) un kopšanas līdzekļus un piederumus, kas piemēroti dotajam apavu materiālam un veidam.

Apavu ādas detaļas un šuves regulri vismaz reizi nedēļā ieziediet ar atbilstošu apavu krēmu. Lūdzu valkājiet un kopjiet apavus pareizi un apavi kalpos ilgi. Savlaicīgi labojiet nodilušās pazoles un papēžus, atjaunojiet noberzto krāsojumu, nomainiet papēžu pasitņus, izņemamās iekšzoles, auklas uc.

Godājamie pacienti! Atcerieties, ka ražotājs garantiju apstiprina tikai tajā gadījumā, ja apavi tiek pareizi ekspluatēti.

Gadījumā,ja pacients nav ievērojis apavu lietošanas noteikumus un kopšanas noteikumus, firma negarantē garantijas apkopi.

Garantijas saistības

Patērētāju tiesību aizsardzības likums (16.pants) nosaka, ka vienlaicīgi ar apavu saņemšanu Jūs iegūstat  tiesības divu gadu laikā no pasūtījuma saņemšanas  dienas pieteikt izgatavotājam pretenzijas par preces kvalitāti.

Mehāniski bojājumi, kas radušies apavu ekspluatācijas laikā, uz garantiju neattiecas.

Ja pēс apavu saņemšanas konstatējat defektu, kurš nav radies Jūsu vainas deļ,  piesakiet pretenziju izgatavotājam.

Garantijas laiks 2 gadi no apavu saņemšanas brīža. Aizvietosanas laiks 5 darba dienas.
Lai veiktu garantijas remontu, lūdzam griezties Rīgā, Raunas iela 64, no pirmdienas līdz sestdienai no 9:00 lidz 17:00.

Vēlaties pieteikties konsultācijai? Lūdzu, aizpildiet anketu!